Я почала знімати тваринок, бо не могла знімати усміхнених людей. Думала розрадити себе і підняти настрій власникам тваринок у себе в будинку. Але я щось не взяла до уваги, що собачки та кішки – це універсальний емоційний спосіб комунікації. Тепер всі доставники води, кур’єри Глово, а також діти з сусідніх будинків приходять подивитися на “виставку”. А ще люди почали залишати відгуки – це так мі-мі-мішно ))
А це фотографії робилися для “усиновлення” цуценят. Важливо було на фотографії передати характер тваринки.