На уроках в Київській школі фотографії я навчаю як можна працювати з парами в кадрі. Часто люди не знають як показати свої почуття, або соромляться доторкатися один одного. Тому ми починаємо з того, щоб просто побудувати хоч якусь взаємодію між людьми, а потім вже можна переходити до поглядів, доторків тощо :). В якості моделей на цих уроках були справжні пари.